mirëpritur të na

Ne ofrojmë produkte të cilësisë më të mirë

Zibo Zealway Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd, është e vendosur në qytetin Zibo, Shandong Province, China, e cila është një vend tubim për industrinë e hi-tech qeramike me histori të gjatë dhe përvojë të pasur.

Prodhimet tona janë me forca të lartë, fortësi të lartë, të mirë veshin-rezistencës dhe korrozioni-rezistencës. Ata janë përdorur gjerësisht në fushën e pyroelectricity, çelikut, minierave, ngurim, kimike, mjekësore, qymyr prodhimin e energjisë, çimentos, industrinë e përpunimit të mineraleve, etj

produktet e nxehtë

ZIRCONIA ceramice rëndë top

Zirconia qeramike bluarje Balls janë me forca të lartë, rezistencë të lartë thyerje, një pjesë të madhe të veshin-rezistente, klasën veshin ppm, fortësi të lartë, rezistenca korrozioni, karakteristika ultra-qetë sipërfaqësore dhe etj TZP rëndë media me veshje shumë të ulët dhe thyerje të lartë rezistencë është gjerësisht të aplikueshme për bluarje dhe dispersionit kushte të ndryshme, dhe për të siguruar pastërtinë e produktit dhe jetën.

MËSO
MË SHUMË +

Aluminit qeramike BALL bluarje

Ball është përdorur gjerësisht në përpunimin saktësi dhe përpunimit të thellë të qeramikës të ndryshme, enamels, syzet dhe materiale të vështira në fabrika kimike, si rëndë mediat për makinat gjobë dërrmues si mullinj topin, mullinj mund të tipit dhe mullinj dridhje.

MËSO
MË SHUMË +

Aluminit rreshtim TILE

tjegull rreshtim aluminit është përdorur gjerësisht në industrinë e minierave, industrisë së qymyrit, industrinë e çelikut, sistemi përcjellë dhe kështu me radhë Ajo në mënyrë efektive mund të mbrojtur pajisje të industrisë nga dëmtimi konsumuarit, dhe për të zvogëluar koston e mirëmbajtjes dhe poshtë-kohë, pllaka standarde aluminit, duke përfshirë: pjatë qeramike thjeshtë , aluminit ngjitur tjegull, kon tjegull astar, tjegull trapezoidale, tjegull lakuar etc.which janë fikse lehtë dhe instaluar nga përdoruesit përfundimtarë.

MËSO
MË SHUMË +
WhatsApp Online Chat !